Üdvözlünk,
Belépés
Legutóbbi témák
A gorgeous eveningSzer. Okt. 11, 2023 9:44 pmLex Luthor
SablonokVas. Szept. 24, 2023 4:56 pmBruce Wayne
Unresolved tensionSzomb. Szept. 23, 2023 5:07 pmShayera Hol
ElkészültemVas. Szept. 17, 2023 11:03 pmIde Sorcha Byrd
The Big InterviewPént. Szept. 15, 2023 10:01 amLois Lane
World's Finest - Clark & BruceSzer. Szept. 13, 2023 8:44 pmBruce Wayne
Upwards!Hétf. Aug. 28, 2023 4:29 pmLois Lane
IdeHétf. Aug. 21, 2023 5:35 pmIde Sorcha Byrd
The First MeetingSzer. Aug. 09, 2023 4:21 pmLois Lane
Give something to the poor - Selina & BruceHétf. Aug. 07, 2023 10:15 pmBruce Wayne
I'm backSzomb. Aug. 05, 2023 7:28 pmLois Lane
My nemesis, your nemesisHétf. Júl. 31, 2023 12:32 pmClark Kent
The grand opening... and a surprise!Vas. Júl. 30, 2023 1:21 pmLois Lane
John Stewart ● A Zöld Lámpás Pént. Júl. 28, 2023 12:32 amShayera Hol
Játékpartner keresőCsüt. Júl. 27, 2023 8:39 pmShayera Hol
Canon foglalóCsüt. Júl. 27, 2023 8:37 pmShayera Hol
Avatar foglalóCsüt. Júl. 27, 2023 8:34 pmShayera Hol
HawkgirlCsüt. Júl. 27, 2023 7:35 pmAdmin
Den of CatHétf. Júl. 24, 2023 12:01 amSelina Kyle
Lucy's gamesVas. Júl. 23, 2023 10:21 amLucy Lane
Keresés
Az eredmények megjelenítése:
Bővített keresés
Keywords

Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar

Affiliates
DC:
Heroes & Villains


Üdvözöllek eme páratlan világban, ahol a jó és a rossz örök harcát vívják a hősök és gonosztevők! Az évszázadok során a szuperhősök a jelképei lettek annak a küzdelemnek, melyben a tiszta szívű harcosok az igazságosság, a bátorság és a remény zászlaját lobogtatják, hogy megvédjék a védteleneket és lerombolják a gonoszság birodalmait. Felbukkannak a sötét éjszakában, mindannyiunk bámulatát és csodálatát kiváltva. Ám a sötétség sem tétlenül figyel. A gonosztevők, akik a romlottság és a hatalomvágy parázsló tüzéből táplálkoznak, az erővel és csábítással a maguk oldalára húzzák azokat, akik elveszettek és kétségbeesettek. Ők azok, akik az emberi gyengeséget és a félelmet célozzák meg, hogy eljuttassák gonosz tervüket a világ minden szegletébe. Mindenkinek lehetősége van arra, hogy hőssé váljon, hogy az igazság és az empátia oldalán álljon, vagy pedig engedjen a sötét kísértésnek és a gonosz útját válassza. A döntés rajtunk áll, hogy milyen úton járunk és milyen hatást gyakorlunk a világra. Így merülj el ebben a varázslatos világban, ahol a jó és a rossz küzdelme mindörökké tart. Légy része ennek az izgalmas utazásnak és találd meg a benned rejlő hőst, hogy együtt formáljuk át a világot, és legyőzzük a sötétséget vagy válj gonosszá és hozd el te hozd el a sötétséget, vetítsd ki a fájdalmad a világra. Te hős leszel vagy gonosztevő?
00/00Oat cake pie donut cookie gingerbread biscuit. Croissant sugar plum gingerbread sesame snaps cheesecake liquorice.

Apple pie icing danish wafer biscuit cheesecake.
2023.07.05.

Megnyitottunk!
2023...

Hamarosan...
John Stewart
Jimmy Olsen
Chloe Sullivan
Holly Robinson
Carmine Falcone
Leslie M. Thompkins
Raven
Roman Sionis
Legutóbbi témák

Go down
Oliver Queen
Oliver Queen
alias
Hozzászólások
Pontok
Kor
Foglalkozás
Lakhely
PB
user

Steal the night Empty Steal the night {Pént. Júl. 07, 2023 11:49 pm}



Selina + Oliver






- Hosszú nap volt ez, de eredményes. Nyugodtan vegyél ki holnap egy szabadnapot Diggle - szólok előre a sofőrömnek, aki egyben már a barátom is. Egy bólintással köszöni meg. Látszik rajta, hogy fáradt, de meg is értem. Délelőtt egy aukción vettünk részt, ahol rengeteg műtárgyat lehetett megvásárolni, de nekem csak egy célom volt. Egy különleges tőr, titokzatos erővel, amiről még az előző tulajdonosa se tudott. Még én sem vagyok teljesen tisztában vele, csak legendákat hallottam, de magam akarom megvizsgálni. Nem csak én tudhattam erről, hiszen az aukción volt egy másik érdeklődő is, akivel keményen megküzdöttünk érte, de a Queen vagyonnal kevesen képesek felvenni a harcot. Diggle szállította el a tőrt a Queen birtokra, amíg én egy üzleti megbeszélésen voltam. Már egészen belejöttem és szerintem sikerült pótolnom apámat a cégbirodalmunk élén.
Hátra dőlök a kocsiban és kihúzom az ingem a nadrágból, mert már kezdett kényelmetlen lenni. Szeretek elegánsan öltözködni, de nem bírom egész nap viselni.
Már majdnem el is alszok hátul, de a telefonom felébreszt. A kezembe veszem, hogy megnézzem miért ad ki ilyen irritáló hangot. A biztosnági rendszer küldött értesítést, hogy betörtek hozzánk. Csak a húgom és az anyám tartózkodik a villában, de ők ilyenkor már alszanak. Ettől függetlenül, akkor is értetlenkedve nézem a képernyőt, hiszen a legtöbb betörőt már a kertben elrejtett csapdák el szokták fogni, de ez a jelzés bentről jött. Sokan próbálnak betörni, hiszen a Queen birtok sok kincset rejt, de a cégem által kifejlesztett biztonsági rendszer meg szokta védeni a vagyonunk. A legtöbb érték a főépületben van, amiben mi is élünk, de a biztonsági rendszerünk nem ott érzékel mozgást. Az épülettől nem messze, de még mindig a Queen birtokon, található egy fészer, ahol az én kis "denevér barlangom" van elrejtve. Egy mini kutatóállomás és egy edzőterem található lent a föld alatt, ahová csak a fészerben eldugott lifttel lehet lejutni. Ott tárolom a különleges ereklyéket, mint amilyen ez a tőr is.
A sofőr is látja a riasztást, ezért rátapos a gázra, hogy hamarabb haza érjünk.

- Menj haza, pihend ki magad, ezt elintézem - adom ki az utolsó utasítást mára, miután kivettem a csomagtartóból az íjam. Enélkül nem megyek el sehová.
- Gondolom már rájöttél, hogy nem épp a legmegfelelőbb helyre törtél be - a telefonomon keresztül mondom be, amit ő kihangosítva hall odalent a búvóhelyemen. Nem tudják rólam az emberek, hogy én vagyok a Zöld Íjász, erre ő is csak odalent jöhetett rá.
- Adok két perce, hogy mindent vissza tegyél a helyére! - ezt is még távolról mondom neki, de nem várom meg a két percet, hanem leereszkedek a liftaknában.
- Nagyon hosszú napom volt, szóval kérlek ne nehezítsd meg  - sóhajtok miközben körülnézek, hogy merre lehet.


Selina Kyle
Selina Kyle
alias
Hozzászólások
Pontok
Kor
Foglalkozás
Lakhely
PB
user

Steal the night Empty Re: Steal the night {Vas. Júl. 09, 2023 9:37 pm}



Arrow & Catwoman ©️️️️️


Az aukciót csendben ültem végig oldalt. Nem állt szándékomban licitálni semmire, épp csak tudni akartam, hogy ki az, aki megvette magának azt a csodálatos dísztőrt, amit megrendeltek tőlem. Egy ügyetlen tolvaj persze az aukcióról akarta volna ellopni, de én tudom, hogy egy ilyen helyet jobban őriznek, mint a börtönt. Nem mintha a kihívás riasztott volna vissza, nem. De amikor Oliver Queen, Star City milliomosa (milliárdosa?) licitálni kezdett erre a tárgyra, úgy voltam vele, hogy lehet, többet is tudok ma zsákmányolni. Motorral, kellő távolságból követtem a limuzint, amelynek két megállója volt. Egy a belvárosban, ahol Mr. Queen szállt ki (láthatóan a tőr nélkül), majd a sofőrje tovább megy az áruval. Őt követem, egészen a Queen birtokig. Egy magas fáról, éjszakai távcsővel figyelem, ahogy a tőrt beviszi ... a fészerbe??
- Na ez már érdekes... - búgom magam elé kis mosollyal. Megvárom, amíg az ipse távozik, aztán a faágról a kerítésre ugrom. Olyan ez a hely, mint egy erőd: fentről a szemeim több csapdát is észrevesznek. Bele telik egy kis időbe és némi ügyességbe, míg úgy jutok el a fészerig, hogy ne élesítsek semmit, de hát ez az életem, így meg sem izzadok. A fészerbe lépve körbe nézek. Felnyitok minden ládát, de a tőr sehol. Nem szívódhatott csak úgy fel! A földön kezdek nyomok után keresni és hamarosan meg is találok egy titkos liftet. Egy lejárat valahová.
- Nocsak-nocsak, Mr. Queen! Miért kételkedem, hogy a fészerbe rejtette a pánikszobáját? - somolygok az orrom alatt. A lifttel könnyű a lejárat, de valamiért úgy érzem, hogy ez nem lesz olyan egyszerű, mint amilyennek tűnik.
Már pedig az! Oda lent csak egy riasztót kell hatástalanítanom, aztán enyém a pálya. A félhomályban is ki tudom venni, hogy ez valamiféle titkos bázis. De minek? A tőr még várhat... Megyek, hogy körbe nézzek, és aztán rátalálok. Zöld csuklyás felső, íjak, nyilak, tegezek.
- Green Arrow... - vigyorodok el, és játékosan felkapok egy íjat, meg egy nyilat. A többi ketyere és kütyü között is elkezdek turkálni, mint aki garázsvásáron van és közben a tőrt is megtalálom, de egyelőre nem teszem el. Helyette elsüllyesztek néhány dolgot az övemre erősített kis táskákba, aztán mint aki otthon van, a nagy számítógép elé huppanok le. Felteszem a lábamat az asztalra és ujjaim között pörgetve a nyilat gondolkodom, hogy mi is lehet a jelszó, amikor szólnak hozzám. Hangszóróból. Felemelem a fejem és elégedetten elmosolyodom. Fogalmam sincs, hogy hall-e, ha visszaszólok, de úgy döntök, hogy meghagyom a hangomat és a megjelenésemet a meglepetés erejének. Teszek arról, hogy a lámpákból csak egy-kettő világítson, majd az árnyak között elrejtőzök, amikor meghallom a zajokat a lifttől. Amikor leér, hirtelen áll a falba mellé a nyila, és ha megnézi honnan jött, a félhomályból már észre vehet, kezemben az íjával.
- Mindig is ki akartam próbálni egy ilyet... - mosolygom ravaszul, miközben pimaszul kihúzom magam a lámpa alatt.
- Nem szoktam megkönnyíteni senki estéjét, Mr. Queen... Vagy szólítsam Green Arrownak? - kezdem a játszadozást, miközben nyugodt léptekkel, szemeimet le sem véve róla sétálok oldalra... a tőr irányába.
- Azt gondoltam volna, hogy Star City Batmanjének sokkal erősebb védelme van! Ha gondolod, tudok adni néhány tanácsot, hogy legközelebb ne legyen olyan egyszerű dolgom betörni. - vigyorgok rá pofátlan módon. Amikor az asztalra helyezett tőrhöz érek, kézbe veszem, az íjat pedig lerakom.
- Minek neked egy ilyen kacat? - forgatom meg a kezemben az eszközt. Nem tudom még, hogy ennek az arany mázas, kövekkel díszített vacaknak varázsereje van: mások által is látható illúziót húz minden második perc után fél percre arra, aki fogja. Amikor pedig eltelik a két perc, észre sem veszem, hogy egy vicces feliratú kötény jelenik meg rajtam.

Four, five, still alive...
Zene
Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.