Üdvözlünk,
Belépés
Legutóbbi témák
A gorgeous eveningSzer. Okt. 11, 2023 9:44 pmLex Luthor
SablonokVas. Szept. 24, 2023 4:56 pmBruce Wayne
Unresolved tensionSzomb. Szept. 23, 2023 5:07 pmShayera Hol
ElkészültemVas. Szept. 17, 2023 11:03 pmIde Sorcha Byrd
The Big InterviewPént. Szept. 15, 2023 10:01 amLois Lane
World's Finest - Clark & BruceSzer. Szept. 13, 2023 8:44 pmBruce Wayne
Upwards!Hétf. Aug. 28, 2023 4:29 pmLois Lane
IdeHétf. Aug. 21, 2023 5:35 pmIde Sorcha Byrd
The First MeetingSzer. Aug. 09, 2023 4:21 pmLois Lane
Give something to the poor - Selina & BruceHétf. Aug. 07, 2023 10:15 pmBruce Wayne
I'm backSzomb. Aug. 05, 2023 7:28 pmLois Lane
My nemesis, your nemesisHétf. Júl. 31, 2023 12:32 pmClark Kent
The grand opening... and a surprise!Vas. Júl. 30, 2023 1:21 pmLois Lane
John Stewart ● A Zöld Lámpás Pént. Júl. 28, 2023 12:32 amShayera Hol
Játékpartner keresőCsüt. Júl. 27, 2023 8:39 pmShayera Hol
Canon foglalóCsüt. Júl. 27, 2023 8:37 pmShayera Hol
Avatar foglalóCsüt. Júl. 27, 2023 8:34 pmShayera Hol
HawkgirlCsüt. Júl. 27, 2023 7:35 pmAdmin
Den of CatHétf. Júl. 24, 2023 12:01 amSelina Kyle
Lucy's gamesVas. Júl. 23, 2023 10:21 amLucy Lane
Keresés
Az eredmények megjelenítése:
Bővített keresés
Keywords

Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar

Affiliates
DC:
Heroes & Villains


Üdvözöllek eme páratlan világban, ahol a jó és a rossz örök harcát vívják a hősök és gonosztevők! Az évszázadok során a szuperhősök a jelképei lettek annak a küzdelemnek, melyben a tiszta szívű harcosok az igazságosság, a bátorság és a remény zászlaját lobogtatják, hogy megvédjék a védteleneket és lerombolják a gonoszság birodalmait. Felbukkannak a sötét éjszakában, mindannyiunk bámulatát és csodálatát kiváltva. Ám a sötétség sem tétlenül figyel. A gonosztevők, akik a romlottság és a hatalomvágy parázsló tüzéből táplálkoznak, az erővel és csábítással a maguk oldalára húzzák azokat, akik elveszettek és kétségbeesettek. Ők azok, akik az emberi gyengeséget és a félelmet célozzák meg, hogy eljuttassák gonosz tervüket a világ minden szegletébe. Mindenkinek lehetősége van arra, hogy hőssé váljon, hogy az igazság és az empátia oldalán álljon, vagy pedig engedjen a sötét kísértésnek és a gonosz útját válassza. A döntés rajtunk áll, hogy milyen úton járunk és milyen hatást gyakorlunk a világra. Így merülj el ebben a varázslatos világban, ahol a jó és a rossz küzdelme mindörökké tart. Légy része ennek az izgalmas utazásnak és találd meg a benned rejlő hőst, hogy együtt formáljuk át a világot, és legyőzzük a sötétséget vagy válj gonosszá és hozd el te hozd el a sötétséget, vetítsd ki a fájdalmad a világra. Te hős leszel vagy gonosztevő?
00/00Oat cake pie donut cookie gingerbread biscuit. Croissant sugar plum gingerbread sesame snaps cheesecake liquorice.

Apple pie icing danish wafer biscuit cheesecake.
2023.07.05.

Megnyitottunk!
2023...

Hamarosan...
John Stewart
Jimmy Olsen
Chloe Sullivan
Holly Robinson
Carmine Falcone
Leslie M. Thompkins
Raven
Roman Sionis
Legutóbbi témák

Go down
Koriand’r
Koriand’r
alias
Hozzászólások
Pontok
Kor
Foglalkozás
Lakhely
PB
user

Koriand'r Empty Koriand'r {Hétf. Júl. 10, 2023 11:22 am}

Koriand'r





BecenévKory

Születési idő2001.05.01.

FoglalkozásTitán

Tartózkodási helyGotham

CsoportHERO

Played byKat McNamara








SzemélyiségNem csupán minden ujjlenyomat egyedi, minden személyiség is az.


Nem is tudom, hogy hol kezdjem, bizonytalan talán az voltam, amikor az emlékezetem kiesett és azt sem tudtam ki vagyok. Volt egy név, ahogy hívtam magam, ahogyan mások hívtak egy becenév, ami hozzám köthető, de mégis olyan idegen. Senki nem tudta ki vagyok és esküszöm, hogy féltem egy napig talán kettő, majd rátalátni véltem magamra és innen már pontosan tudtam ki vagyok.
Azt hamar megtudtam magamról,hogy egy elég tökös csaj vagyok, nem szeretem ha ellenkeznek,elég könnyen dühbe gurulok és egy kicsit sem rebben a szemem, ha látok valakit meghalni, vagy ha nekem kell valakit megölni. Termeszetes reakciómnak vélem, hogyha valaki segítségre szorul, akkor megyek és segítek. Erre lettem teremtve? Erre születtem? Mindig vannak kérdések a fejemben, talán mindig is lesznek,de mindezek ellenére, egyre jobban érzem magamban, hogy a kezdeti bizonytalanságom az önbizalmam növekedésével egyre jobban csökken.
Jobb ha tudod, hogy ha velem találkozol,hogy nem nagyon ismerek félelmet, csak a saját magam bizonytalanságát, amivel jobb ha lassan szembenézek.



TörténetMég a gazemberek mögött is mindig áll egy történet.


Tudod milyen az, amikor felkelsz egy ismeretlen pasas mellett és fogalmad sincs, hogyan kerültél oda? Gondolom ez elég sok ember életében megesik, vagyis azokéban, akik egy kicsit kicsapongó életet élnek. Én nem ilyen vagyok, mégcsak nem is a Földről származom, mégis az első emlékeim innen valósiak, az új életem emlékei. Egy zavaros élet, aminek a kezdete sokkal nehezebb és fejfájást okozó volt, mint bármi más ezidáig.
A szituáció hasonló, mint az elöbb leírtak, de a felkelés nem egy kényelmes ágyban történt, hanem fejfájással, összezavart elmével egy teljesen idegen férfival a kocsiban. Amikor felkelsz általában kell pár perc, hogy magadhoz térj, de én nem értettem semmit. A félelem kerített először hatalomában, a félelem, hogy nem tudom ki vagyok, mit keresek itt és, hogy mi történt velünk. Az autó amiben voltam fának csapódott a mellettem ülő férfi feltehetőleg halott volt, rémült tekintettel másztam ki a kocsiból, amin lövésnyomok látszottak. Egy autó közeledett, segítségért akartam kiabálni, hogy valaki vigyen innen el, mentsen meg, mondja el ki vagyok, de ellenséges területre merészkedhettem, mert a segítség elmaradt, helyette lövések sorozata indult el felém és futásnak eredtem. Valaki vadászott rám, vagy a férfira, aki már meghalt, nem tudtam ki vagyok,de ellenségeim voltak, barátok, szövetségesek nélkül, vagy ha voltak is nem tudtam kik azok.
Futottam, ameddig csak tudtam, innentől következett életem egy másik szakasza, amikor meg kellett tudnom ki vagyok. Ki kellett derítenem, honnan jöttem, miért nem emlékszem semmire és mi az oka annak, hogy az emberek akikkel az élet ezután összehozott összerándulva néztek rám és rémülten. Hívtak árulónak, voltam hazug, de a miértjét egyik sem magyarázta meg.
Üldöztem valakit, egy lányt, akit valamiért el akartam kapni, még mindig összezavarodottan de már határozott gondolatokkal kutattam utána, talán meg sem találtam volna, de nem jövök rá egy kis fűszerre a bennem lakozó fényből. A képességem mint villámcsapás ért, amit elég könnyen uraltam, így sejteni kezdtem, hogy miért vagyok egy két ember számára félelmetes. A kezemből sugarak löveltek ki, ami örömmel és elégedettséggel töltött el.
Kevés információval rendelkezve de a lány után eredtem, bíztam benne, hogy ő tudni fogja, hogy ki vagyok. Nyilván minden üldözött mögött kell lennie egy védelmező csapatnak, személynek, vagy bárkinek, aki egy kicsit is akadályozza a munkámat. Nem volt egyszerű rábukkani, és védték is, de a sors mégiscsak kecsegtetett valami jóval.
Az emlékeim kitisztulása még nagyobb zavart okozott a fejemben, már tudtam honnan jöttem, ki vagyok és miért jöttem ide, de még mindig volt valami furcsa fejemben, képek, amiket nem értettem. Volt egy életem ezelőtt és egy életem elkezdődött nemrégiben egy csapattal, akiket szerettem de az egyik tagjukat üldözte a másik énem.
Ki mondta, hogy az élet könnyű? Főleg ha a nap sugaraiból nyert energiát átalakítva olyan erőt birtokolok, ami félelmet keltő és elrettentő. Ijesztő élet,még nekem is, de azt hiszem a megfelelő emberekkel képes leszek uralni és rátalálni magamra.



KépességMindegy, hogy képességeid mekkorák: fő, hogy a tőled telhető legjobbat formáld belőlük és általuk.


A testem folyamatosan elnyeli az ultraibolya sugárzást, és ezt alakítja energiává. Ezeket képes vagyok különböző formákban használni, nem szeretnél az ellenfelem lenni, vagy az elenségem hidd el.
A látásom egy kicsit talán kifinomultabb, mint a sima emberi lényeknek. Ha ez nem lenne elég képes vagyok repülni, gyorsan vagy lassan, végtérre is ez a Földön annyira nem is fontos számomra.
Gyorsan gyógyulok, nagyon gyorsan, ezt sajnos egy tudós banda elég részletesen kísérletezte rajtam,ami a mai napig az elmémbe fúródott érzés maradt.
Sokan éveket foglalkoznak azzal, hogy egy másik nyelvet elsajátítsanak, nekem ez adottság, képes vagyok nyelvet asszimilálni egy másik személlyel való érintkezés során.




Admin
Admin
Admin
alias
Hozzászólások
Pontok
Kor
Foglalkozás
Lakhely
PB
user

Koriand'r Empty Re: Koriand'r {Vas. Júl. 16, 2023 10:24 pm}



Üdvözlünk az oldalon!






Nagyon jó látni, hogy továbbra is készülnek a karakterek és egyre több karakter kerül gazdára. A Titánok személyes kedvenceim ezért még nagyobb öröm, mikor egy újabb Titánt fogadhatok el. Nagyon jó a pb választás, a sorozatban nagyon nehéz volt megszokni a színésznőt aki játszotta, de akit te választottál nagyon illik a karakterhez.

Jól összeszedted a karakter képességeit és a jellemleírásból is egy átfogó képet kaphattunk Csillagfényről. Az előtörténetedben is szépen leírtad a karaktered múltját, nagyon kíváncsi vagyok már a folytatásra, hogy hogyan alakul a történeted az oldalon.




Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.