Üdvözlünk,
Belépés
Legutóbbi témák
A gorgeous eveningSzer. Okt. 11, 2023 9:44 pmLex Luthor
SablonokVas. Szept. 24, 2023 4:56 pmBruce Wayne
Unresolved tensionSzomb. Szept. 23, 2023 5:07 pmShayera Hol
ElkészültemVas. Szept. 17, 2023 11:03 pmIde Sorcha Byrd
The Big InterviewPént. Szept. 15, 2023 10:01 amLois Lane
World's Finest - Clark & BruceSzer. Szept. 13, 2023 8:44 pmBruce Wayne
Upwards!Hétf. Aug. 28, 2023 4:29 pmLois Lane
IdeHétf. Aug. 21, 2023 5:35 pmIde Sorcha Byrd
The First MeetingSzer. Aug. 09, 2023 4:21 pmLois Lane
Give something to the poor - Selina & BruceHétf. Aug. 07, 2023 10:15 pmBruce Wayne
I'm backSzomb. Aug. 05, 2023 7:28 pmLois Lane
My nemesis, your nemesisHétf. Júl. 31, 2023 12:32 pmClark Kent
The grand opening... and a surprise!Vas. Júl. 30, 2023 1:21 pmLois Lane
John Stewart ● A Zöld Lámpás Pént. Júl. 28, 2023 12:32 amShayera Hol
Játékpartner keresőCsüt. Júl. 27, 2023 8:39 pmShayera Hol
Canon foglalóCsüt. Júl. 27, 2023 8:37 pmShayera Hol
Avatar foglalóCsüt. Júl. 27, 2023 8:34 pmShayera Hol
HawkgirlCsüt. Júl. 27, 2023 7:35 pmAdmin
Den of CatHétf. Júl. 24, 2023 12:01 amSelina Kyle
Lucy's gamesVas. Júl. 23, 2023 10:21 amLucy Lane
Keresés
Az eredmények megjelenítése:
Bővített keresés
Keywords

Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar

Affiliates
DC:
Heroes & Villains


Üdvözöllek eme páratlan világban, ahol a jó és a rossz örök harcát vívják a hősök és gonosztevők! Az évszázadok során a szuperhősök a jelképei lettek annak a küzdelemnek, melyben a tiszta szívű harcosok az igazságosság, a bátorság és a remény zászlaját lobogtatják, hogy megvédjék a védteleneket és lerombolják a gonoszság birodalmait. Felbukkannak a sötét éjszakában, mindannyiunk bámulatát és csodálatát kiváltva. Ám a sötétség sem tétlenül figyel. A gonosztevők, akik a romlottság és a hatalomvágy parázsló tüzéből táplálkoznak, az erővel és csábítással a maguk oldalára húzzák azokat, akik elveszettek és kétségbeesettek. Ők azok, akik az emberi gyengeséget és a félelmet célozzák meg, hogy eljuttassák gonosz tervüket a világ minden szegletébe. Mindenkinek lehetősége van arra, hogy hőssé váljon, hogy az igazság és az empátia oldalán álljon, vagy pedig engedjen a sötét kísértésnek és a gonosz útját válassza. A döntés rajtunk áll, hogy milyen úton járunk és milyen hatást gyakorlunk a világra. Így merülj el ebben a varázslatos világban, ahol a jó és a rossz küzdelme mindörökké tart. Légy része ennek az izgalmas utazásnak és találd meg a benned rejlő hőst, hogy együtt formáljuk át a világot, és legyőzzük a sötétséget vagy válj gonosszá és hozd el te hozd el a sötétséget, vetítsd ki a fájdalmad a világra. Te hős leszel vagy gonosztevő?
00/00Oat cake pie donut cookie gingerbread biscuit. Croissant sugar plum gingerbread sesame snaps cheesecake liquorice.

Apple pie icing danish wafer biscuit cheesecake.
2023.07.05.

Megnyitottunk!
2023...

Hamarosan...
John Stewart
Jimmy Olsen
Chloe Sullivan
Holly Robinson
Carmine Falcone
Leslie M. Thompkins
Raven
Roman Sionis
Legutóbbi témák

Go down
Lucy Lane
Lucy Lane
alias
Hozzászólások
Pontok
Kor
Foglalkozás
Lakhely
PB
user

Lucy Lane Empty Lucy Lane {Csüt. Júl. 20, 2023 6:45 pm}

Lucy Lane





Születési idő1996. Oct. 17.

FoglalkozásRendezvényszervező

Tartózkodási helyMetropolis

CsoportOutsider

Played bySadie Sink








SzemélyiségNem adhatok mást, csak mi lényegem.


Sokak szerint a nővérem és én olyanok vagyunk, mint a tűz és a víz, ellentétek, de az igazság az, hogy talán nem is különbözünk annyira. Lois tett róla, hogy sokszor a figyelem középpontjába kerüljön, hála nagy szájának és temperamentumos természetének, így nem meglepő, hogy én tűntem a jó kislánynak mellette, a félénknek és visszahúzódónak, pedig az igazság az, hogy nem vagyok én teljesen az. Mégis, sokszor okosabb a háttérből csendben figyelni, mint beleugrani a dolgok közepébe. Biztonságosabb…
Apropó biztonság, nos… a nővérem azért jól tudta, hogy nem vagyok én olyan szófogadó, mint amilyennek sokan hisznek, mert valahogy mindig sikerült megtalálnom az olyan emberek társaságát, amelyek bajt hoztak a fejemre. Rosszkor lenni rossz helyen… na ahhoz nagyon értek, de Lois mindig ott volt, hogy segítsen, mint valami őrangyal, kockáztatva ezzel akár a saját testi épségét is. Felnézek a nővéremre, hősnek látom, de ezt sosem vallanám be neki. Legalábbis egyelőre biztosan nem. Térjünk vissza hozzám.

Tudok én is makacs lenni és határozott, mégis hajlandó vagyok beismerni, ha valamiben tévedek. Vannak helyzetek, amikor a másik végletet képviselem, a mérleg igazán illik hozzám e téren, mert fontos a stabilitás, hogy a mérleg nyelve mindig egyenlően álljon.
Nővéremmel ellentétben nem járatom mindig a számat, én tudom, hogy mikor kell hallgatni és egyáltalán nem jellemző rám az, hogy fejjel a falnak menjek. Megfontolt vagyok, átgondolom a lehetőségeket, mérlegelek és úgy cselekszem, ahogy azt a legjobbnak vélem. Ez persze nem mindig a jó döntés, de a hibáiból tanul az ember, ha pedig mégse, akkor mindig ott van az Ő személyes hőse, hogy segítse.

Az emberek szeretik a társaságomat, mert mindenkivel szót értek, kedves vagyok, sokszor mosolygós, életvidám és energikus, ritkán tűnök fáradtnak vagy mélabúsnak. Sokak számára felüdülés a társaságomban lenni, mert ha ott vagyok, akkor garantáltan nem fognak unatkozni, mindig igyekszem feldobni a környezetemet és bár nem vagyok egy irányító típus, rá szoktam érezni arra, hogy milyen utak felé próbáljam meg az embereket terelgetni.
Pozitív személy vagyok, aki az élet jó oldalát látja és a benne rejlő megannyi lehetőséget, amelyeket igyekszik kihasználni és megélni a pillanatot. Benne vagyok az őrültségekben, de azért előfordul, hogy nyuszi módjára megszeppenve állok bizonyos ötletek előtt.

Ami viszont gyengeségem, hogy egészen könnyű engem befolyásolni. Én rám nem jellemző a manipuláció és némileg hiszékeny vagyok, hazudni pedig rémesen tudok. A titkokat viszont én is megtartom - na jó, többé kevésbé -, mint a nővérem, bár tőlem már szivárogtak ki apróságok, de esküszöm csak a jó szándék vezérelt. Ami… hát nem mindig ért célt.

Röviden: én se vagyok tökéletes, ahogy senki ezen a világon, csak egy egyszerű ember vagyok, hibákkal, amelyeket beismer. Meg vagyok békélve önmagammal, szeretek az lenni, aki vagyok és szeretném felfedezni még a világot, mely megannyi varázslatos dolgot rejt.

Néhány információ Lucyról:
- A nővére számára a legfontosabb, hősként, őrangyalként tekint rá.
- Nincsenek káros szenvedélyei, már ha a kávézást nem tekintjük annak. Az bármikor jöhet, a legkülönbözőbb ízekben. Szereti a különlegességeket.
- Szeret csinos lenni és elegáns, amolyan csajos csaj, ezt pedig a munkája is megköveteli. Jól ért a ruhák és ékszerek összepárosításához, így tud szolid lenni, de kihívó is, attól függ, hogy mikor mire van szükség.
- Az apjának hála Ő is ért valamennyire a közelharchoz, akárcsak nővére, de inkább a lőfegyver az erőssége. Egész pontosan céloz, meglepően ügyes, de ezt a családon kívül senki más nem tudja róla, ahogy azt se, hogy őriz magánál fegyvert, mert jobb félni, mint megijedni.
- Szeret rajzolni és festeni, amolyan művész lélek, így a kreativitását nem csak a munkájában, de a magánéletben is kiéli. Az otthonában több olyan kép is van a falakon, amiket Ő maga készített.
- Imád utazni, egyszer szeretné bejárni a világot.
- Talán meglepő, de remekül vezet, többször vett már részt tesztvezetéseken. Élvezi az adrenalin adta helyzeteket, így próbálta már a vitorlázórepülést is, bár nehezen veszi rá magát az új extrém sportok kipróbálására, viszont, ha megteszi, imádja minden percét.
- Szeret táncolni is, jó ritmusérzéke van és kellemes a hangja is. Ő az a lány, aki a zuhany alatt is szívesen énekelget.
- Akárcsak a nővére, Ő is mélyen belül rendkívül érzékeny, csak míg ezt Loisból szinte senki se nézné ki, addig nos, Lucyn látszik. Ő nehezen tagadja le az érzéseit és mutat más arcot a külvilág felé, mint amit érez. Nem lenne jó pókerjátékos. Nem is az egyébként, nem szereti a kártyajátékokat és a szerencsejátékot sem.



TörténetAmit tapasztalsz, érzesz és tanulsz, évmilliókra lesz tulajdonod.


Metropolis...
Hát ennyi év után ismét itt vagyok.
Sokáig nem gondoltam, hogy valaha hosszabb időre is visszatérek majd ebbe a városba, de valami mégis megváltozott vagy talán én vagyok az, aki változáson ment át. Felnőttem és most már felnőtt fejjel egészen másképp látom a múltam, mint régen, amikor még oly szeszélyes voltam és nem foglalkozva azzal, hogy kit bántok meg, hátat fordítottam az életem három legfontosabb embere közül kettőnek azért, hogy végül a harmadik mellett kössek ki. Ez volt vajon a helyes döntés? Erre a kérdésre a választ már soha nem tudom meg, mert az idő kerekét nem fordíthatom vissza, így nem nézhetem meg a másik utat és nem is léphetek rá. Talán egy másik életben… egy alternatív valóságban.

Igazából nem lehet okom panaszra, mert jó életem volt, főleg oly sok szerencsétlen sorsú emberhez képest, mégse éreztem annak. A szüleink elváltak, ez a válás pedig egy törést idézett elő bennem, mely választásra késztetett. A szívem kétfelé húzott, mégse voltam képes osztódni, hogy mindenhol ott legyek és bár anyám felé indultam el, mégis amikor Lois apánk mellett döntött, nem voltam képes elhagyni Őt. Bár anyámnak fordítottam hátat, a nővérem… Ő volt számomra a minden, mégis talán e tettemet korrigáltam a későbbiek során, amikor mégis anyám mellé szegődtem. Na de ne rohanjunk ennyire előre.

Apánk egy erős kezű vezető volt, egészen a tábornoki rangig jutott, így ha akarta, ha nem, de a munkáját nem volt képes teljesen az otthon falain kívül tartani. Tőlünk is fegyelmet követelt és megvoltak a maga rigolyái. Ezek közé sorolnám például azt, hogy kötelességének tekintette, hogy megtanítsa a lányait az önvédelemre. A világ veszélyes hely, egy tábornok családja pedig könnyen célponttá válhat. Loissal együtt megtanultunk bánni a lőfegyverrel, ahogy a küzdősportokba is bele kellett vetnünk magunkat. Lőni még egészen szerettem, ügyes is voltam benne, de a közelharc sose volt az erősségem, az inkább a nővérem érdeme volt. Az elvárások pedig folyamatosan nőttek, a testvérből szinte anya lett, én pedig… én pedig ismét egy nehéz döntést hoztam. Hogy miért tettem? Önzőségből vagy pont annak ellenkezőjéből? Talán még én magam se tudom, de hirtelen hoztam meg a döntést, hogy ne visszakozhassak. Így is túl sok évet vettem el a nővéremtől, ideje volt, hogy végre kiteljesedjen, önmagával törődhessen, így felvettem anyámmal a kapcsolatot, majd rövid idő múlva már hozzá is költöztem.
Lois mindig mellettem állt, mégis zavart, hogy újra és újra a fejemhez vágta, mi mindent tett értem az évek alatt, így talán gyerekes dac is volt ez a tett, mely oly meghatározó lett. Ő mindig más volt, mint én, bátrabb, vagányabb, igazi harcos amazon, én pedig sosem léphettem ki az árnyékából. Apánk is szerintem csak Őt látta, engem sosem, mert mindig én voltam a gyengébb, nem csak a fiatalabb, de úgy érzem, hogy nem ismernek. Az igazi Lucyt nem ismerik.

Anyám mellett viszont minden megváltozott. Bár annak idején mérhetetlen csalódás volt az arcán, amikor én se Ő mellette döntöttem, mégis megbocsátott nekem és én lettem a kis virágszála, a szíve csücske. Végre azt éreztem, hogy észrevesznek, hogy valakinek igazán számítok, hogy én is elég vagyok. Nem voltak elvárások, nem kellett újabb zúzódásokat szereznem csak azért, hogy apám szemében némi elégedettséget lássak, hanem lehettem csak… csak egyszerűen én. Sok barátot szereztem, boldog életem volt, és még az egyetemre is jelentkeztem, hogy rendezvényszervezést tanuljak. Ez egy olyan szakma, amely által kiteljesedhetek. Mindig szerettem az emberek társaságát, a zsúfolt eseményeket és a kreativitásom és a szépérzékem lehetővé tette, hogy egy ilyen szakmában helyezkedhessek el. Jó eredményekkel végeztem, majd tapasztalatot szereztem és időközben felnőttem.

Férj és gyerekek? Nincsenek. Voltak barátaim, rövidebb és hosszabb párkapcsolataim, mégis mind zátonyra futott, én pedig itt állok 26 évesen és bár sikeres vagyok a munkámban, mégis, néha úgy érzem, hogy nem vittem semmire. Elgondolkodom azon, hogy jó utat választottam-e, és be kell ismernem, hogy hiányzik a nővérem. Ezért vagyok most ismét itt, Metropolisban. Szükségem van rá, szeretném, ha ismét közel kerülnénk egymáshoz és félretennénk a régi civakodásokat. Én hajlandó vagyok nyitni felé, kezdeményezni, vajon Ő miként fogad majd?





Admin
Admin
Admin
alias
Hozzászólások
Pontok
Kor
Foglalkozás
Lakhely
PB
user

Lucy Lane Empty Re: Lucy Lane {Pént. Júl. 21, 2023 10:13 pm}



Üdvözlünk az oldalon!





A karakterlapod alapján rendkívül érdekes és izgalmas vagy, akinek több oldala van. Az életvidámságod és pozitív hozzáállásod sok más karakter napjait fel fogja dobni.

Az, hogy visszatérnél a nővéredhez, Lois-hoz, hogy megpróbáljátok helyrehozni a kapcsolatotokat, további izgalmas lehetőségeket rejt magában. Szívből remélem, hogy sikerül majd megtalálni a közös hangot.
Egyik legérdekesebb az a tapasztalati út, amelyen eddig végigmentél és a változás, amit magadban átéltél. Jó ötlet volt átgondolni a tetteid és visszatérned Metropolisba. Mindenki hoz rossz döntéseket, de sosem késő újrakezdeni.
Már most nagyon kíváncsiak vagyok, hogy hogyan folytatódik majd Lucy Lane története és hogyan alakul a kapcsolatod a nővéreddel.



Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.